Cabana Dome
| Wi-Fi | Luftkonditionering | Husdjur ej tillåtna Inga husdjur |
Cabana Dome Mar de Cobo med 1 sovrum ligger inom 3 km från Gauchito Gil.
Den här villan med 1 badrum ligger 31 minuters bilresa från flygplatsen Mar Del Plata och inom 10 minuter med bil från Albufera Mar Chiquita.
I badrummet finns även en bidé och en dusch.
Gäster i Cabana Dome har tillgång till ett komplett kök med köksredskap. Gästerna kan äta middag på restaurangen Hosteria El Oasis, som ligger mindre än 650 meter bort. Den närmaste busshållplatsen är Mar de Cobo, belägen på gångavstånd från denna villa.
- Flygplatser
- Mar Del Plata Flygplats28 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Parkering
- Inga husdjur
Mat och drycker
- Elektrisk vattenkokare
- Köksgeråd
- Matplats utomhus
Aktiviteter och avkoppling
- Trädgård
På rummet
- Luftkonditionering
- Te- och kaffefaciliteter
- Matbord
- LCD-TV
- Parkettgolv
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Finns det Wi-Fi i Cabana Dome?
Ja, Cabana Dome erbjuder WiFi. - ❓
Finns det ett kök på Cabana Dome?
Ett minikök finns på Cabana Dome. - ❓
Tillåter Cabana Dome husdjur?
Cabana Dome tillåter inte husdjur. - ❓
Vilken utsikt erbjuds i semesterbostaden?
Utsikten över trädgården erbjuds till gästerna i semesterbostaden.